Šis vienreizīgais projekts piedāvā visiem interesentiem brīnišķīgu iespēju – dzīvot villā Rīgas vēsturiskajā centrā, Cēsu ielā 17.
CITY STAR COURTS – ir nožogota teritorija ar četrām dzīvojamām ēkām lofta stilā (divi namu pāri, kas atrodas viens pretī otram ar vienu kopējo sienu). Katras trīsstāvu ēkas kopējā platība ir aptuveni 230 kv.m.
Šīs mūsdienīgās ēkas piedāvā iedzīvotajiem pilnu ērtību spektru un nodrošina pilsētas centram neierastu privātumu:

  • Atsevišķi stāvoša māja ar privātu terasi
  • Slēgta garāža divām mašīnām
  • Neliels dārzs katras mājas aizmugurē
  • “Ģimenes” plānojums: plašas telpas mantu glabāšanai, ģērbtuves, veļas mazgātava, tehniskā telpa, 3 guļamistabas, liela virtuve un viesistaba, 3 vannas istabas
  • Katrā mājā ir uzstādīta atsevišķa apkures sistēma, ūdensapgāde un elektroenerģijas patēriņa kontroles sistēma
  • Terase uz jumta

Projekta autori, “Diānas Zalānes Arhitektu birojs”, atzīst, ka CITY STAR COURTS ir konceptuāla “sapņu māja” – eleganta, ekoloģiska, funkcionāla, maksimāli komfortabla, tās būvniecībā ņemtas vērā ģimenes vajadzības.
Kopējā teritorijā ir ierīkots bērnu spēļu laukums un lieliska zaļā zona.

Ēku sarkanā ķieģeļu fasāde ar koka, stikla un tērauda elementiem lieliski harmonē ar pilsētas vēsturisko centru.

Dzīve CITY STAR COURTS – ideāla izvēle dinamiskiem un ambicioziem cilvēkiem, kas nespēj iztēloties dzīvi ārpus pilsētas sirds, tomēr vienlaikus nav gatavi pakļaut kompromisam savu un tuvinieku komfortu.

Izvietojums
Klusā un mierīgā Cēsu iela atrodas Rīgas vēsturiskajā centrā. Izcili attīstīta infrastruktūra, ērts transporta tīkls, daudzejādu apskates vietu pieejamība gājiena attālumā – tas viss pārvērš šo teritoriju brīnišķīgā dzīves vietā un investīciju objektā.