CITY STAR PRESTIGE ir Premium klases dzīvojamais komplekss, kurš atrodas pašā Rīgas vēsturiskā centra sirdī, Pulkveža Brieža ielā 5.

Šī projekta koncepts paredz eleganci un krāšņumu apvienot ar inovatīviem, ekoloģiskiem risinājumiem.

Dzīvojamā kompleksa CITY STAR PRESTIGE cēlā fasāde kļūs par neatņemamu sastāvdaļu vienā no pilsētas slavenākajām ielām.
Būves arhitektūras tēlu atsvaidzinās un mūsdienīgu padarīs lielie balkoni kā arī dabīgu, augstākās kvalitātes materiālu pielietojums.

Pazemes stāvvieta, plašas telpas lietu glabāšanai, gaišas telpas, balkoni, terases, apzaļumots, funkcionāli aprīkots iekšpagalms, bērnu rotaļu laukums– tas viss radīts, lai dzīvokļu jaunajiem īpašniekiem nodrošinātu ērtu un komfortablu ikdienu.

Ēku kompleksa CITY STAR PRESTIGE būve paredz divas mūsdienīgas ēkas ar septiņiem stāviem un 53 apartamentiem, kuru platība būs no 47 м2 līdz 153 м2 ar vienu, divām vai trijām guļamistabām. Projekts paredz izmeklētus interjera risinājumus, augstvērtīgu apdari, balkonu katrā no apartamentiem, kā arī plašas terases divstāvīgajos dzīvokļos un Penthausos 6. un 7. stāvā.
Celtnes pirmajā stāvā tiks veidotas tirdzniecības platības kā arī moderns lobijs, bet no otrā līdz septītajam stāvam atradīsies dzīvojamie apartamenti.

Projekts atrodas izstrādes stadijā.

Atrašanās vieta
CITY STAR PRESTIGE, atrodas pašā skaistākajā un prestižākajā Rīgas rajonā. Šī pilsētas centra daļa ir pārpildīta ar “art nouveau” ēkām (Jūgendstils). Tajā atrodas moderni restorāniņi, vēstniecības, viesnīcas, veikaliņi, mūsdienīgas ofisa ēkas, kā arī elitāri dzīvojamie nami. Pāris soļu attālumā atrodas pilsētas lielākais parku komplekss-Kronvalda parks, kurā atrodas ažūra tiltiņi, strūklakas, kafejnīcas, pieminekļi, skulptūras, celiņi skriešanai un bērnu rotaļu laukumi.

CITY STAR PRESTIGE būs piemērots tiem, kuri sev meklē krāšņu, ekskluzīvu dzīvesvietu Rīgas centrā ar apzaļumotu apkārtni.