CITY STAR RIGA ir dzīvojamais komplekss, kurš atrodas Rīgā, Matīsa ielā 69, netālu no Ziedoņdārza parka un sastāv no 33 apartamentiem un 4 tirdzniecības zonām pirmajā stāvā.
Ēkas nodotas ekspluatācijā 2008. un 2013.gadā.
CITY STAR RIGA apartamenti ir rūpīgi pārdomāti, atbilstoši visiem komfortablas dzīvošanas standartiem un ir labākā izvēle tiem, kuri meklē ideālu cenas un kvalitātes attiecību.

  • Vienas guļamistabas apartamenti ar platību no 58 м2 līdz 64 м2
  • Divu guļamistabu apartamenti ar platību 115 м2
  • Ekskluzīvi 120м2 Penthausi ar atvērta tipa terasēm, eksotiskiem augiem un apgaismojumu, kurš rada dārza sajūtu pašā pilsētas centrā.

To radījusi profesionāla ainavu dizaineru komanda, kura savu darbu paveikusi teicami.
Apartamentu plānojumā īpaša uzmanība veltīta funkcionalitātei, ergonomiskumam un energoefektivitātei, tomēr padomāts arī par pietiekamu platību iedzīves glabāšanai un pieklājīga izmēra vannas istabu.

Projekts ir pilnībā pabeigts.

Atrašanās vieta
Kompleksa CITY STAR RIGA apartamenti atrodas Klusajā centrā, ar skatu uz Ziedoņdārza parku. Grīziņkalna parks atrodas vien pāris minūšu gājiena attālumā, apkārtnē ir veikali, bērnudārzi un skolas.

Tikai 5 minūšu brauciena attālumā ir sasniedzama Vecrīga, bet 5 minūšu pastaiga ļauj nokļūt pilsētas aktīvajā, biznesa zonā. Lai nokļūtu Rīgas jūras līča piekrastes kūrortpilsētā Jūrmalā, būs nepieciešamas vien 20 minūtes.

Mūsdienīgo stikla un betona ēku ieskauj “art nouveau ” (Jūgendstila) būves. Par jauna līmeņa komfortu un izmeklētu stilu liecina atpazīstamā fasāde, kura veidota no akmens un koka, rotāta ar stikla vitrāžas.