CITY STAR

CITY STAR-tas ir zīmols, nekustamo īpašumu “portfolio” Rīgā .
Nosaukums vēsta par mūsu pamatdarbību- ilgtspējīgu un ekoloģiski tīru daudzdzīvokļu māju projektu radīšanu.

Projekta izstrādātāji ir holdinga uzņēmuma filiāles pārstāvji. Uzņēmumam ir vairāk kā 70 gadu ilga pieredze būvniecībā un nekustamo īpašumu pārvaldīšanā Eiropā.

Šobrīd mūsu “portfolio” satur jau peļņu nesošus mājokļus, kā arī dažādus būvniecības projektus Rīgas centrā, dažādos to attīstības posmos. Uzņēmums sadarbojas ar profesionālu, pasaulē atzītu arhitektu un dizaineru komandu, kuru pieredzei apvienojoties, top augstākās kvalitātes nekustamie īpašumi.

Savos projektos CITY STAR ievēro augstākos standartus būvēs izmantoto materiālu izvēlē.

Par saviem piegādātājiem uzņēmums izvēlas tikai profesionālus ražotājus, ar lielisku reputāciju, kuri piedāvā kvalitatīvu, videi draudzīgu un drošu produkciju .

Mēs saviem klientiem piedāvājam krāšņus un kvalitatīvus mājokļus par pieņemamām cenām

Korporatīvā Stratēģija

Latvija atradās PSRS sastāvā līdz 1991.gadam un tās teritorijā vērojams mūsdienīgu mājokļu trūkums. Pirmās mūsdienu standartiem atbilstošās ēkas sāktas celt 2002. gadā. Būvniecība aktīva attīstība vērojama kopš 2004.gada un tā turpinājās līdz 2008. gadam, kad būvniecības nozari uz 3 gadiem apstādināja krīze valstī.2012.gadā bizness konsolidējās, radot ievērojamu cenu pieaugumu nozarē. Šobrīd ir pieaugusi iedzīvotāju pirktspēja, samazinājušies bankas izsniegto hipotekāro kredītu procenti. Bankas ir gatavas finansēt jaunu būvju celtniecību kā arī rekonstruēt jau esošās, īpaši Rīgas centrā.

Rīga ir ievērojamākā galvaspilsēta Baltijas valstu vidū. Tā ir pievilcīga investīcijām uzņēmuma ienākuma nodokļa likmes dēļ- 15% no kapitāla pieauguma.

Tieši Latvijā mēs redzam iespēju izmantot mūsu zināšanas un pieredzi praktisku un pieejamu mājokļu radīšanai.

Mūsu stratēģija ir iegādāties apbūves zemi potenciāli izdevīgās vietās pilsētas centrā un radīt jaunas, mūsdienīgas dzīvojamās ēkas, kā arī apgūt un rekonstruēt virszemes ēkas, kuras atrodas izdevīgās lokācijās.
Uzreiz pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā mēs izīrējam dzīvokļus uz 5 gadiem un ilgāk. Dzīvokļi tiek pārdoti tikai tādos gadījumos, ja to iegādes cena pārsniedz tirgus cenu. No pārdošanas iegūto peļņu reinvestējam saskaņā ar stratēģisko attīstības plānu.